1

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
5
Blog SKO

SKO Kośmidry

SKO Kośmidry

KONKURS – Kto zbiera żołędzie – na biwaku będzie!

Jak co roku zbieramy kasztany, żołędzie, bo kto nazbiera najwięcej – na biwaku będzie. Jest to dobra forma oszczędzania, bo wyjeżdżamy bez pieniędzy wydawania.

1

„Sprzątanie Świata” - Sprzątamy Kośmidry

Już po raz XX nasza społeczność szkolna włączyła się w Akcję „Sprzątanie Świata”. Wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły oraz mieszkańcy wsi.

0

UWAGA! KONKURS FOTOGRAFICZNY!

SKO ogłasza szkolny konkurs fotograficzny pod tytułem "JESIEŃ TO DOBRA PORA NA OSZCZĘDZANIE". Konkurs adresowany jest do uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Kośmidrach. Czas trwania konkursu - od 15 września 2013r. do 30 września 2013r. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Prz ...

4

To już XX „Sprzątanie Świata”!

W tym roku wspólnie "Odkrywamy Czystą Polskę"! W ramach akcji „Sprzątanie Świata – Polska”, której finał przypada w dniach 20 – 22 września, ogłaszamy zbiórkę surowców wtórnych. Zapraszamy uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i mieszkańców wsi do wzięcia udziału w zbiórce.

2

Nowy rok szkolny 2013/2014

Już dwa tygodnie nowego roku szkolnego za nami. Mam nadzieję, że trudny czas przyzwyczajania się do porannego wstawania i podjęcia szkolnych obowiązków macie już za sobą. Pora zostawić wakacyjne wspomnienia i zabrać się do pracy. Szkolna Kasa Oszczędności przygotowała dla swoich członków i sympatykó ...

0
1