1 2 następna ostatnia


SKO Kośmidry

SKO Kośmidry

Certyfikat

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Tydzień dla Oszczędzania, której organizatorem jest Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy. Dzisiaj dotarł do nas certyfikat za udział w tym projekcie.

1

Pierwsze ozdoby na naszej choince

Są już pierwsze SKO-we ozdoby na naszej choince. Czekamy na więcej!

0

Kolejne "oszczędnościowe" gry planszowe

Tym razem uczniowie klasy III podjęli się nie łatwego zadania przygotowania gry planszowej. Zobaczcie jak sobie poradzili.

0

SKO-we ozdoby choinkowe

Przygotowania do świąt dobiegają końca. Święta tuż, tuż, ... Pora ubierać choinkę. Nasza choinka będzie wyjątkowa ...

2

Gra planszowa "Oszczędnościowa choinka"

W ramach przygotowań do świąt uczniowie klasy VI postanowili przygotować grę planszową "Oszczędnościowa choinka". Zanim jednak będzie można w nią zagrać zobaczmy jak przebiegały prace związane z przygotowaniem planszy, żetonów i opracowaniem zasad gry.

2

Świąteczny Sezam

Dnia 9 grudnia 2011r. w Szkole Podstawowej w Kośmidrach odbył się już po raz drugi „Świąteczny Sezam”. Ubiegłoroczne zainteresowanie imprezą sprawiło, że i w tym roku postanowiliśmy zaprosić wszystkich przyjaciół szkoły na przedświąteczny wieczór rozmaitości.

2

Międzygalaktyczna opowieść o ... (część III)

Matylda Mirek, uczennica klasy V napisała międzygalaktyczną opowieść o pieniądzach i oszczędzaniu, która opowiada o przygodach Kajtka w kosmosie.

0

Międzygalaktyczna opowieść o ... (część II)

Daniel Piechota, uczeń klasy VI napisał międzygalaktyczną opowieść o pieniądzach i oszczędzaniu, której bohaterami są dziwne żyjątka – nieumarlaki.

1

Międzygalaktyczna opowieść o ... (część I)

Paulina Thomann, uczennica klasy VI napisała międzygalaktyczną opowieść o pieniądzach i oszczędzaniu. Akcja tego opowiadania dzieje się w odległej o tysiąc lat świetlnych galaktyce, na dwóch konkurujących ze sobą planetach – Ziemianus i Merkurus.

0
1 2 następna ostatnia