22.01.2012

Dla Babci i Dziadka

Jak co roku w naszej szkole odbywa się impreza dochodowa - Gwiazdka, połączona z Dniem Babci i Dziadka. Na tę okazję w niedzielę 22.I 2012r. zaprosiliśmy naszych dziadków i babcie w progi naszej szkoły i zaprezentowaliśmy się we wspaniałych programach artystycznych. Były jasełka, piosenki dla babci i dziadka, występy regionalne. Po występach goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek do klas swoich pociech. Dzieci obdarowały ich własnoręcznie wykonanymi prezentami i laurkami, w ten sposób zaoszczędziły pieniądze. W czasie imprezy można było zakupić ciasta upieczone przez mamy, którym serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim dziadkom za liczne przybycie!

 

006.JPG

 

007.JPG

 

011.JPG

 

012.JPG

 

013.JPG

 

015.JPG

 

copy_of_017.JPG

2
Dodaj Komentarz
  • 23
  • 6
  • 28
Komentarze