22.11.2012

Blogowy konkurs obliczeniowy – edycja I

Czwartek – zadanie 4.

Zadanie 4.

Na przyjęcie urodzinowe kupiono tort i lizaki. Zapłacono 146 zł. Tort kosztował 125 zł. Ile kupiono lizaków, jeśli jeden kosztował 3 zł?

Rozwiązania przynosimy w piątek opiekunowi SKO :)
Pamiętamy o zapisywaniu potrzebnych obliczeń.

0
Dodaj Komentarz
  • 36
  • 25
  • 27