1 2 następna

Zapraszam Cię do podróży kulinarnej
Jak zawsze będzie smacznie i zdrowo. Co ze sobą zabrać?
Blog SKO

SKO Jedynka

SKO Jedynka

Witamy na blogu Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie. Śledząc wpisy, dowiecie się najważniejszych informacji o akcjach SKO, konkursach i ciekawostkach. CZYTAJCIE! KOMENTUJCIE! OCENIAJCIE! ZAPRASZAMY!☺

BRAWO BANK

Bank dba o swoich SKO-wiczów przygotowując dla najmłodszych poradnik ekonomiczny. Chcąc zachęcić uczniów do uważnego zapoznania się z gazetką, postanowiliśmy nagrodzić uczniów, którzy przeczytali czasopismo oraz rozwiązali wszystkie zamieszczone w nim łamigłówki.

2

Życzenia noworoczne

Wiele szczęścia i miłości, sukcesów i pomyślności, niech Wam zdrowie dopisuje, a gotówki nigdy nie brakuje- życzą opiekunowie.

4

Nakręcona akcja

Zachęcamy skowiczów do włączenia się w akcję prowadzoną przez Szkolne Koło Wolontariatu, która polega na zbieraniu plastikowych nakrętek.

4

Kalendarze SKO

Oddziały które należą do Szkolnej Kasy Oszczędności, otrzymały kalendarze.

10

Pierwsi SKOwicze

Miło nam poinformować, że pierwszymi uczniami którzy wpłacili swoje oszczędności na SKO to Maksymilian Blacha i Dominika Lis. Wymienieni uczniowie otrzymają drobne upomni rzeczowe. GRATULUJEMY !!!! Zachęcamy wszystkich uczniów do regularnego i systematycznego oszczędzania.

5

Pakiet startowy

Dziękujemy opiekunom SKO z ramienia Banku PKO BP w Hrubieszowie, za pakiet startowy. Otrzymane materiały wykorzystamy do przeprowadzania zajęć. Natomiast kalendarze wręczymy oddziałom, w których najwięcej jest uczniów należących do SKO. Pozdrawiamy i zapraszamy do systematycznego oszczędzania - opie ...

1

SKO z humorem

Zapraszamy wszystkich uczniów do tworzenia wesołego bloga.

0

Gazetka ścienna SKO

Zapraszamy do uważnego śledzenia gazetki ściennej SKO znajdującej się na holu szkoły. Znajdziecie tam wiele nowych ciekawych materiałów związanych z SKO i nie tylko.

1
1 2 następna