1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SKO Jedynka

SKO Jedynka

Witamy na blogu Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie. Śledząc wpisy, dowiecie się najważniejszych informacji o akcjach SKO, konkursach i ciekawostkach. CZYTAJCIE! KOMENTUJCIE! OCENIAJCIE! ZAPRASZAMY!☺

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który obchodzony jest 5 grudnia, stanowi okazję do zwrócenia uwagi na szczególną rolę wolontariatu. Jest to święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy bardzo chętnie poświęcają swój czas na prace społeczne oraz osobom potrzebującym.

2

Razem na Święta

CZłonkowie SKO wspólnie z wolontariuszami włączyli się w akcję propagowaną przez Minister Edukacji Narodowej Annę Zalewską pod nazwą ,,Razem na Święta”.

0

Konkurs na ,,Bombkę Bożonarodzeniową z logo PKO lub SKO” rozstrzygnięty

W listopadzie ogłosiliśmy konkurs na ,,Bombkę Bożonarodzeniową z logo PKO lub SKO”. Celem konkursu było promowanie oszczędzania w Szkolnej Kasie, prezentacja twórczości dzieci, pokazanie radości, klimatu i nastroju zbliżających się świąt. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać własnoręcznie bombk ...

1

UCZNIOWIE SKO Z WIZYTĄ W BANKU

W dniu 30 maja br. SKO-wicze, którzy najwięcej zaoszczędzili w Szkolnej Kasie Oszczędności wybrali się z opiekunem na wycieczkę do banku PKO BP w Hrubieszowie.

2

Wspieramy Hospicjum Santa Galla

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu działającego przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie po raz kolejny włączyli się w akcję, której celem było pozyskanie środków na rzecz Hospicjum Santa Galla z Łabuniek 1. W niedzielę 8 kwietnia 2018r. wolontariusze od samego rana, po każdej mszy świętej ...

1

Konkurs na pisankę rozstrzygniety

W dniu 04 kwietnia 2018r. uczniowie należący do SKO otrzymali nagrody i drobne upominki za przygotowanie pisanek świątecznych. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz pobudzenie inwencji twórczej i fantazji w zakresie wykonywania pisanek wielkanocnych. ...

2

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Niech Nowy Rok będzie czasem spokoju, miłości oraz realizacji najskrytszych marzeń. Bądzcie zawsze pogodni i uśmiechnięci !!!!

1

Nasza choinka

Święta bez choinki? To jak Święty Mikołaj bez brody! Ubieranie choinki, a szczególne własnoręcznie przygotowanymi ozdobami to idealny moment, aby poczuć świąteczny klimat.

2

Akcja nakrętka

Już po raz piąty uczniowie należący do SKO włączyli się w akcję zbierania nakrętek na rzecz Hospicjum Santa Galla z Łabuniek.

2

POZNAJ MOC OSZCZĘDZANIA

Uwzględniając główny cel Szkolnej Kasy Oszczędności, jakim jest kształtowanie wśród uczniów nawyku systematycznego oszczędzania i gospodarowania posiadanymi środkami finansowymi, w dniu 14 czerwca br. odbyło się podsumowanie rocznej działalności SKO w naszej szkole.

1
1 2 3 następna ostatnia