1 2 3 następna ostatnia

Gdy za oknem zimno lub plucha
Lokatka uśmiecha się od ucha do ucha
Blog SKO

SKO Jedynka

SKO Jedynka

Witamy na blogu Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie. Śledząc wpisy, dowiecie się najważniejszych informacji o akcjach SKO, konkursach i ciekawostkach. CZYTAJCIE! KOMENTUJCIE! OCENIAJCIE! ZAPRASZAMY!☺

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Niech Nowy Rok będzie czasem spokoju, miłości oraz realizacji najskrytszych marzeń. Bądzcie zawsze pogodni i uśmiechnięci !!!!

1

Nasza choinka

Święta bez choinki? To jak Święty Mikołaj bez brody! Ubieranie choinki, a szczególne własnoręcznie przygotowanymi ozdobami to idealny moment, aby poczuć świąteczny klimat.

1

Akcja nakrętka

Już po raz piąty uczniowie należący do SKO włączyli się w akcję zbierania nakrętek na rzecz Hospicjum Santa Galla z Łabuniek.

2

POZNAJ MOC OSZCZĘDZANIA

Uwzględniając główny cel Szkolnej Kasy Oszczędności, jakim jest kształtowanie wśród uczniów nawyku systematycznego oszczędzania i gospodarowania posiadanymi środkami finansowymi, w dniu 14 czerwca br. odbyło się podsumowanie rocznej działalności SKO w naszej szkole.

1

UCZNIOWIE SKO Z WIZYTĄ W BANKU

W dniu 06 czerwca br. SKO-wicze, którzy najwięcej zaoszczędzili w Szkolnej Kasie Oszczędności wybrali się z opiekunem na wycieczkę do banku PKO BP w Hrubieszowie.

1

PROMUJEMY SKO

W sobotę podczas Dnia Otwartego, opiekunowie przedstawiali zaproszonym gościom zasady funkcjonowania SKO w naszej szkole. Przybyli rodzice wykazywali duże zainteresowanie działalnością Szkolnej Kasy Oszczędności, wspominając, że kiedyś sami oszczędzali. Każdy uczestnik na pamiątkę otrzymał ulotkę ...

3

BRAWO BANK

Bank dba o swoich SKO-wiczów przygotowując dla najmłodszych poradnik ekonomiczny. Chcąc zachęcić uczniów do uważnego zapoznania się z gazetką, postanowiliśmy nagrodzić uczniów, którzy przeczytali czasopismo oraz rozwiązali wszystkie zamieszczone w nim łamigłówki.

2

Życzenia noworoczne

Wiele szczęścia i miłości, sukcesów i pomyślności, niech Wam zdrowie dopisuje, a gotówki nigdy nie brakuje- życzą opiekunowie.

4
1 2 3 następna ostatnia