1 2 3 następna ostatnia

Zaproś rodzinę i znajomych do udziału w „Teście wiedzy SKO”!
Przedsiębiorczość, oszczędzanie, ekologia, niemarnowanie żywności, zdrowe odżywianie, cyberbezpieczeństwo – jeśli Twoim bliskim wydaje się, że wiedzą wszystko w tych tematach zaproś ich do udziału w internetowym Teście!
31
Blog SKO

SKO Jedynka

SKO Jedynka

Witamy na blogu Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie. Śledząc wpisy, dowiecie się najważniejszych informacji o akcjach SKO, konkursach i ciekawostkach. CZYTAJCIE! KOMENTUJCIE! OCENIAJCIE! ZAPRASZAMY!☺

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który obchodzony jest 5 grudnia, stanowi okazję do zwrócenia uwagi na szczególną rolę wolontariatu. Jest to święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy bardzo chętnie poświęcają swój czas na prace społeczne oraz osobom potrzebującym.

2

Razem na Święta

CZłonkowie SKO wspólnie z wolontariuszami włączyli się w akcję propagowaną przez Minister Edukacji Narodowej Annę Zalewską pod nazwą ,,Razem na Święta”.

0

Konkurs na ,,Bombkę Bożonarodzeniową z logo PKO lub SKO” rozstrzygnięty

W listopadzie ogłosiliśmy konkurs na ,,Bombkę Bożonarodzeniową z logo PKO lub SKO”. Celem konkursu było promowanie oszczędzania w Szkolnej Kasie, prezentacja twórczości dzieci, pokazanie radości, klimatu i nastroju zbliżających się świąt. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać własnoręcznie bombk ...

1

UCZNIOWIE SKO Z WIZYTĄ W BANKU

W dniu 30 maja br. SKO-wicze, którzy najwięcej zaoszczędzili w Szkolnej Kasie Oszczędności wybrali się z opiekunem na wycieczkę do banku PKO BP w Hrubieszowie.

2

Wspieramy Hospicjum Santa Galla

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu działającego przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie po raz kolejny włączyli się w akcję, której celem było pozyskanie środków na rzecz Hospicjum Santa Galla z Łabuniek 1. W niedzielę 8 kwietnia 2018r. wolontariusze od samego rana, po każdej mszy świętej ...

1

Konkurs na pisankę rozstrzygniety

W dniu 04 kwietnia 2018r. uczniowie należący do SKO otrzymali nagrody i drobne upominki za przygotowanie pisanek świątecznych. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz pobudzenie inwencji twórczej i fantazji w zakresie wykonywania pisanek wielkanocnych. ...

2

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Niech Nowy Rok będzie czasem spokoju, miłości oraz realizacji najskrytszych marzeń. Bądzcie zawsze pogodni i uśmiechnięci !!!!

1

Nasza choinka

Święta bez choinki? To jak Święty Mikołaj bez brody! Ubieranie choinki, a szczególne własnoręcznie przygotowanymi ozdobami to idealny moment, aby poczuć świąteczny klimat.

2

Akcja nakrętka

Już po raz piąty uczniowie należący do SKO włączyli się w akcję zbierania nakrętek na rzecz Hospicjum Santa Galla z Łabuniek.

2

POZNAJ MOC OSZCZĘDZANIA

Uwzględniając główny cel Szkolnej Kasy Oszczędności, jakim jest kształtowanie wśród uczniów nawyku systematycznego oszczędzania i gospodarowania posiadanymi środkami finansowymi, w dniu 14 czerwca br. odbyło się podsumowanie rocznej działalności SKO w naszej szkole.

1
1 2 3 następna ostatnia