20.12.2017

SKO i tabliczka mnożenia

 

 

 

      W piątek 29 września 2017r. nasza szkoła wzięła udział w akcji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, pod hasłem:"Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają !". Przez tydzień trwały przygotowania, podczas których SKO-wicze i ich koledzy przypominali sobie tabliczkę mnożenia.

 

 

img

 

 

 

       29 września trwała akcja egzaminacyjna. Egzaminatorami byli uczniowie, którzy wcześniej zaliczyli testy kwalifikacyjne. W tym dniu SKO - wicze wraz z innymu jako Patrole Egzaminacyjne pod opieką koordynatora wyruszyły z akcją w teren zgodnie z hasłem.

 

 

img

 

    Odwiedzone miejsca to m.in. Urząd Gminy w Jaworniku Polskim, GOPS, Bank, Kwiaciarnia, sklep Słoneczko, apteka i inne. Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji serdecznie dziękujemy. To dzięki tym osobom młodsi zrozumieli, że starsi tabliczkę mnożenia znają i że jest przydatna w życiu codziennym.

Akcja ŚDTM przebiegła w radosnej atmosferze, pełnej wrażeń, nowych przeżyć i satysfakcji. Uczniowie zaangażowali się w pzrzygotowania i realizację poszczególnych zadań na miarę swoich możliwości.

Gratulujemy Mistrzom, a przede wszystkim uczestnikom, egzaminatorom i asystentom dziekujemy!

 SKO - wicze również przygotowali piękne plakaty i dekoracje szkolne.

img

1
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 9
  • 15
Komentarze