27.10.2014

,, Z EKOLOGIĄ NA TY"

Wzbogacamy naszą wiedzę ekologiczną.

 

6 października w naszej szkole odbyła się projekcja filmu pt. ,,Z EKOLOGIĄ NA TY". Film opowiadał o odnawialnych i nieodnawialnych źródłach energii, recyklingu odpadów oraz o potrzebie ich segregowania.  Każdy  uczeń wie jak ważne dla  środowiska  jest oszczędzanie dóbr naturalnych, wody, energii.   Nasi najmłodsi koledzy z klasy I pięknie  odpowiadali na pytania  o zasadach segregacji śmieci.
W związku z akcją ,,Sprzątanie Świata" przypominamy o zbiórce plastikowych nakrętek, makulatury oraz zużytych baterii. Prowadzimy również zbiórkę starych telefonów komórkowych. Uczniowie przeprowadzili prace porządkowe w otoczeniu szkoły oraz w klasach.
W naszej szkole  ogłoszony został międzyklasowy  konkurs na wykonanie  gazetki o tematyce ekologicznej.

IMG_0742.JPG

 

IMG_0739.JPG

 

IMG_0738.JPG

 

IMG_0737.JPG

 

IMG_0736.JPG

 

 


 

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 23
  • 0
  • 3