23.01.2013

Finał WOŚP w naszym gimnazjum

Spotkamy się za rok i będziemy się tak spotykali „do końca świata i jeden dzień dłużej!”

Od kilku lat nasza szkoła także bierze udział w Wielkiej Orkiestrze, o co dba pani Józefa Łapczyńska. Przygotowała kilka atrakcji, między innymi licytacje, które poprowadził 10 i 11 stycznia pan Paweł Puczkarski. Zrobił to po mistrzowsku, emocji było sporo. Nerwy sięgnęły zenitu, kiedy doszło do licytacji  randki z jednym z uczniów. Zawrzało, gdyż jego koleżanki  nie chciały dopuścić, aby spotkał się z przedstawicielką innej klasy.

Po kolejnym finale WOŚP trwa liczenie pieniędzy w całej Polsce. Zrobił to również  Sztab w Brąchnowie. Pragniemy donieść, że pobiliśmy nasz dotychczasowy rekord. W tym roku zebraliśmy 11 616,66 zł, a więc o 2 232,13 zł więcej niż  ostatnio. Hura!
W naszej akcji wzięło udział 34 wolontariuszy. Podczas wszystkich licytacji, na których można było zaopatrzyć się m.in. w gadżety WOŚP (kalendarze, kubek czy koszulkę) uzyskaliśmy 3 512, 46 zł.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Dziękujemy w imieniu maluchów i seniorów wszystkim za okazane  serce.

LicytacjaLicytacja2

DSC00087.JPGDSCN3900.JPG

0
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 11
  • 10