22.05.2016

Króciutko o nas....

      SKO to największy i najstarszy program edukacji finansowej. Już od kilkudziesięciu lat zachęca on dzieci i młodzież do oszczędzania i zdobywania wiedzy z zakresu finansów. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zespole Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie uczestniczą w nim od września 2013r. W szkole podstawowej uczy się 122 uczniów. Nasze SKO liczy 29 uczniów. W bieżącym roku powiększyło się o 6 członków.

     SKO w naszej szkole powstało z myślą zaszczepienia wśród uczniów idei świadomego gospodarowania posiadanymi oszczędnościami. Interesy uczniów wobec Banku reprezentują uczący w szkole nauczyciele - opiekunowie SKO. W naszej szkole są to panie: Teresa Maria Orzołek -Kaczyńska i Jolanta Małkowska. W pracy szkoleniowej SKO, nauczycielom-opiekunom pomaga dyrektor Banku PKO Oddział 1 w Kadzidle Pani Alina Sadłowska, której bardzo dziękujemy za owocną współpracę.

1
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 19
  • 10
Komentarze