1


SKO CZWÓRECZKA

SKO CZWÓRECZKA

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wadowicach! Serdecznie zapraszamy do odwiedzania, czytania i komentowania naszych wpisów.

Konkurs matematyczny – „Krakowska Matematyka 2020/21"

W dniu 19.05.2021 w naszej szkole odbył się etap szkolny Konkursu Matematycznego Krakowska Matematyka 2020/21

0

Konkurs matematyczny „KANGUR 2021”

Tegoroczny konkurs matematyczny „KANGUR” odbył się 22 kwietnia i zgromadził mniejszą liczbę uczestników niż w latach poprzednich.

0

Konkurs ekologiczny EKO-pojazdy

Z okazji Dnia Ziemi w szkole dla uczniów klas 0-3 ogłoszono konkurs ekologiczny.

0

ZbieramyTO w szkole

W związku z Dniem Ziemi w szkole włączyliśmy się do udziału w projekcie „ZbieramTo w szkole”. To cenna inicjatywa oparta na zasadzie „zbieraj – pomagaj – odbieraj nagrody”. Akcję ogłosiło Zgromadzenie Księży Najświętszego Serca Jezusa – Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów.

0

Gminnego Konkursu Ekologicznego dla klas młodszych

W marcu 2021 r. nasza Szkoła Podstawowa nr 4, ogłosiła i zaprosiła uczniów klas drugich i trzecich z Gminy Wadowice do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym. Z powodu pandemii i ograniczeń sanitarnych, konkurs miał tylko dwa etapy.

0

Świąteczne upominki dla seniorów z DPS

Wolontariusze na święta wielkanocne przygotowali upominki dla seniorów mieszkających w DPS. Przez kilka dni skrupulatnie wycinali, sklejali, ozdabiali kartki wielkanocne oraz stroiki.

0

KONKURS SKO

SKO działające przy naszej szkole, końcem lutego 2021 r. ogłosiło konkurs plastyczno - techniczny dla uczniów klas I-III pt. Wzór logo na koszulce „Oszczędzam na...”

0
1