25.02.2012

Tydzień z LOKAT(k)Ą - piątek

Ale czadowa zabawa .....

SKO to jest to - znaną nam piosenką rozpoczęliśmy kolejny dzień projektu edukacyjnego  p.n. Tydzień z LOKAT(k)Ą.Dziś podsumowanie akcji edukacyjnej - konkursy, quizy i zabawa z naszą Lokatką. Uczniowie bardzo chętnie wzięli w nich udział. W quizach, dotyczących lokat bankowych, las rąk uczniów chętnych do odpowiedzi. A odpowiadali oni bardzo dobrze, otrzymując za poprawne odpowiedzi nagrody od opiekuna SKO. W tym czasie odwiedziło nas kilkadziesiąt osób i każdy otrzymał od Lokatki przynajmniej drobny upominek. Radość Lokatki była WIELKA, gdyż nasze działania znacząco podniosły poziom wiedzy ekonomicznej wśród uczniów, ale też i rodziców, którzy odwiedzili w tym czasie naszą szkołę.

 

piatek1640x480.jpg

 

Każdy chciał odpowiadać na pytania quzu.

 

piatek2640x480.jpg

 

W czasie trwania naszych spotkań każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z Lokatką.

 

piatek3640x480.jpg

 

Dla klas starszych przygotowaliśmy konkurs  z Lokatką w formie testu. Odpowiedzi były celujące!!

 

piatekkonkurs640x480.jpg

 

Lokatka dopingowała uczestników konkursu. A efekt był taki, że 6 zawodników otrzymało maksymalną liczbę punktów.

Piątek był również ostatnim dniem naszej wystawy plastycznej oraz gazetek promujących lokaty bankowe PKO BP. Część materiałów znajdzie się na naszej stałej gazetce ściennej SKO.

Rozstrzygnięty został również konkurs na najlepiej oszczędzającego ucznia w Tygodniu z LOKAT(k)Ą. Największą kwotą pieniędzy wpłaconych na książeczkę SKO może poszczycić się Ola O. z klasy IIIa. GRATULUJEMY w nagrodę otrzymała maskotkę - żyrafę Lokatkę od SKO.

 

olaO3a640x480.JPG

 

A na koniec  spotkania z Lokatką piosenka Lokatka oraz oczywiście wspólnie odśpiewana piosenka SKO TO JEST TO

 

TYDZIEŃ Z LOKAT(k)Ą to jest to !!!!

 

11
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 23
  • 9
Komentarze