28.03.2012

SZKOŁA OSZCZĘDZANIA - konkursy z nagrodami

Nie przegapcie dobrej zabawy...

Odsłona nowego profilu SKO i w końcu konkursy z NAGRODAMI! To najlepszy czas, żeby dołączyć do grupy „Szkoła Oszczędzania” na Naszej Klasie. Tylko w tym tygodniu na Szkolnych Blogach szansę na wygraną ma każdy pomysłowy SKO-wicz! Sprawdź o co chodzi, może właśnie Ty otrzymasz  upominek?!

 

skolokatka.jpg

 

Ci z Was, którzy polubili nasz profil zauważyli z pewnością , że „Szkoła Oszczędzania” się „przeprowadziła”. Oznacza to, że uzyskała nowy adres i jeszcze fajniejszy wygląd. Na tym jednak nie koniec zmian. Wprowadziliśmy wiele ulepszeń. Od dziś zapisując się do grupy zyskujecie możliwość komentowania i wstawiania zdjęć. Z Żyrafką Lokatką możecie porozmawiać idealnym kieszonkowym, a także dowiedzieć się podstaw ekonomii. Razem  będziemy się świetnie bawić! Koniecznie wejdź cie na : http://nk.pl/#sko

 

Już niedługo planujemy także wielki konkurs na Naszej Klasie.  Nie przegap okazji, już teraz zaloguj się do serwisu i daj znać Lokatce, że jesteś Jej fanem! To jeszcze nie wszystkie niespodzianki. Jak zauważyliście zastanawiamy się w tej chwili co zrobić, żeby nasza Żyrafka zyskała na Naszej Klasie jeszcze więcej przyjaciół. Myślimy i myślimy już długo… i w końcu wymyśliliśmy, że zwrócimy się z prośbą o pomoc do najbardziej pomysłowych osób jakie znamy… czyli do Was oczywiście:)

 

skolokatka.jpg

 

Dlatego prosimy abyście wzięli udział w następującej zabawie. Zastanówcie się jaki jest najlepszy sposób by Wasi koledzy również stali się przyjaciółmi Żyrafki Lokatki na Naszej Klasie. Może to być propozycja konkursu, czy gry w którą chcielibyście zagrać. Mile widziane będą też hasła i rymowanki zachęcające do wejścia na Naszą Klasę i zostania "uczniem" Szkoły Oszczędzania". Najlepsze wierszyki będą oczywiście opublikowane na naszym profilu. Zaskoczcie nas swoimi pomysłami!

Macie czas do 31 marca, do północy. Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mail: sko@ pkobp.pl . Skontaktujemy się z autorami najciekawszych propozycji :)!

Żródło: Zespół Szkolne blogi   http://www.szkolneblogi.pl/o-sko/wez-udzial-w-konkursie

2
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 8
  • 12
Komentarze