29.03.2012

Pstryk! Nagrody na Euro 2012 - KONKURS -zasady

Zestawy kibica dla aktywnych fotoamatorów

Zapraszamy do udziału w  super konkursie promującym  Bank PKO BP. Takiego typu konkursu jeszcze nie było.  Wiem, że  z niecierpliwością czekaliście na szczegóły. Oto one:

aby otrzymać  nagrody na Euro 2012 należy przystąpić do konkursu fotograficznego promującego bank PKO BP. Waszym zadaniem jest zrobienie zdjęcia z obiektami przedstawiającymi bank PKO BP, bankomaty PKO BP czy agencje PKO BP. Ważne by na zdjęciu widniało logo naszego banku (PKO BP). Od Was zależy jakie to będzie ujęcie i gdzie je wykonacie. Przypominam, iż  zdjęcia podlegają autoryzacji  tzn muszą być wykonane przez Was. Nie mogą to być kopie, przedruki itp. Konkurs kierowany jest do członków SKO w Chociwlu. Jeden uczeń może przedstawić maksymalnie 2 zdjęcia. Zdjęcia w formie elektronicznej należy przynieść do opiekuna SKO do 15 kwietnia 2012 roku.

Mamy nadzieję, iż będzie to super zabawa w tropieniu obiektów z logo PKO BP ,a przy okazji odkrycie lokalizacji placówek PKO BP w miejscach (miejscowościach), które odwiedzacie.

Nagrody dla was w zasięgu aparatu fotograficznego.

 

P3220377640x480.JPG

POLSKA biało-czerwoni ....

 

Oto zdjęcie przykładowe. Czy poznajecie gdzie je wykonano???

 

P3220371.JPG

 

Kto pierwszy poda prawidłową odpowiedź (opiekunom SKO ) otrzyma upominek od SKO.

3
Dodaj Komentarz
  • 20
  • 9
  • 14
Komentarze