30.03.2012

Nowi członkowie SKO, nowe notowania, nowy konkurs ...

Tak, tak dołączyli w marcu do naszej SKO ......

W miesiącu marcu po raz pierwszy wpłacili  pieniądze na książeczki SKO Radek oraz Kamil z klasy I. Cieszymy się, iż nasze działania przynoszą skutek. Na finiszu tegorocznej edycji konkursu grono SKO - wiczów  ciągle się powiększa! A może to zasługa konkursów, które w miesiącu marcu i kwietniu są kierowane tylko do członków SKO. A nagrody są "wypasione".

 

Pamiętajcie, że jeszcze tylko do 15 kwietnia 2012 roku trwa tegoroczna edycja konkursu dla SKO. Do tego terminu wasze wpłaty będą oceniane w konkursie (oczywiście wpłacać można nadal do końca roku szkolnego). Został więc niewiele czasu na dalsze systematyczne oszczędzanie, które podlega ocenie. Zobacz na którym miejscu jest Twoja klasa w dotychczasowej rywalizacji konkursowej - stan na 30 marca 2012. Ranking ten może jeszcze ulec zmianie! Oto piątka najlepiej oszczędzających klas:

-III a   --8387 zł,

- II c   -- 5796,22 zł,

- IV c -- 2929 zł,

- I b -- 2897,27 zł,

- III c --2272,33 zł.

W sumie mamy już niezłą kwotę. A jaką ?? Informacja ta jest na naszej ściennej Gazetce  SKO. Zobacz, gdzie plasuje się Twoja klasa.

 

I jeszcze jeden konkurs dla naszych  członków SKO.

 

Dodatkowy konkurs dla wszystkich członków SKO: Mistrz oszczędzania miesiąca kwietnia t.j.osoba, która wpłaci w kwietniu (do 15 kwietnia) największą kwotę pieniędzy na książeczkę SKO oraz osoba, która najczęściej wpłaca na książeczkę SKO w kwietniu (do 15 kwietnia) otrzyma dodatkowo nagrodę rzeczową.

OSTATNI ETAP KONKRSU dla SKO. Gorąco zachęcamy do dalszego, intensywnego oszczędzania pieniędzy na swoich książeczkach !

1
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 10
  • 1
Komentarze