15.01.2014

Łowcy Talentów zawitali do nas ...

Inicjatywa Łowimy Talenty jest formą wsparcia szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnym w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień i talentów uczniów oraz kształtowania ich kompetencji osobistych. Celem programu jest promocja talentów i integracja zdolnej młodzieży oraz  rozbudzanie zainteresowań matematycznych, językowych, humanistycznych i artystycznych poprzez intelektualne i twórcze współzawodnictwo. Cel jest osiągany dzięki realizacji konkursów edukacyjnych i twórczych oraz Wakacyjnych Obozów Talentów.

mat2014.JPG

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAT 2014. SKO sponsorowała opłatę za udział w konkursie dla 10 uczniów naszej szkoły. Konkurs promuje i premiuje osiągnięcia uczniów i ich szkół poprzez wręczanie nagród i dyplomów wyróżnień oraz publikację rankingów konkursowych i informacji prasowych na temat sukcesów. W konkursie nie ma przegranych. Każdy uczestnik otrzyma motywacyjno - edukacyjny gadżet, razem z oficjalnymi wynikami. Dzisiejszy test nie należał do łatwych, tak podsumowali go uczestnicy. Daje jednak możliwość porównania się z rówieśnikami z całego kraju. Przygotowując się do niego uczniowie rozwiązali setki zadań matematycznych przez co doskonalili swoje umiejętności matematyczne. Teraz czekamy na wyniki.

DSCF97681280x768.JPG

MAT21280x768.jpg

MAT120141280x768.jpg

DSCF9760.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 20
  • 0
Komentarze