1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
28
Blog SKO

SKO Chmielno

SKO Chmielno

Witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej w Chmielnie. Będziemy tu opisywać naszą działalność w szkole. Zapraszamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Ekoludki wyróżnione

Dziękujemy za wyróżnienie naszej pracy na rzecz środowiska naturalnego. Dziękujemy, dziękujemy na laurach nie spoczniemy, obiecujemy. Gratulujemy pozostałej dziewiątce.

0

EKOLUDKI z CHMIELNA

Działamy na rzecz środowiska całą społecznością szkolną przez cały rok.

2

Konkurs wiedzy ekonomicznej

W naszej szkole odbył się konkurs wiedzy ekonomicznej. Do konkursu przygotowywali się uczniowie kl. IV-VI. Zadania dotyczyły informacji o walucie polskiej, pojęć ekonomicznych i wiedzy nt SKO.

0

Czytamy ,,Brawo Bank"

Ekonomiczne czasopismo zagościło u nas na dobre. Czytamy ,,od deski do deski", rozwiązujemy zagadki, zadania, krzyżówki i po raz drugi wzięliśmy udział w konkursie plastycznym ,,Brawo Banku" (temat ,,Graj w zielona") Ciekawe czy będziemy mieli tyle szczęścia co ostatnio. Prac wpłynęło trochę mniej, ...

0

Nasza gazetka

Na naszej szkolnej gazetce umieszczamy informacje ekonomiczne. Co miesiąc inny temat: Działalność SKO, Świat Pieniędzy, Oszczędzanie, Banki, Waluta Zagraniczna, Recykling. Jest to nasze główne biuro ogłoszeń konkursowych, zamieszczamy tu terminy ogłoszonych konkursów oraz ich wyniki, no i oczywiście ...

0

,,Najładniejsza, samodzielnie wykonana skarbonka"

W konkursie na ,,Najładniejszą, samodzielnie wykonaną skarbonkę" wzięli udział uczniowie kl I-III. Pomysłów było dużo, komisja miała trudny ,,orzech do zgryzienia". Ale udało się i zostali wyłonieni zwycięscy: I miejsce - Jakub Strzelkowski i Rafał Żarnowski II miejsce - Julianna Puzdrowska, III mie ...

2

,,Moja Karta"

Przeczytaliśmy ,,Brawo Bank" i wzięliśmy udział w konkursie plastycznym ,,Moja karta" ogłoszonym w nr 1,,Brawo Banku". Wysłaliśmy ok 30 prac i SUKCES Jan Węsierski otrzymał II miejsce.

4

Co by tu zrobić, aby zarobić?

Myśleliśmy, aż wymyśliliśmy - poprowadziliśmy ,,sklepik dyskotekowy". Na dyskotekach i balach karnawałowych sprzedawaliśmy napoje oraz słodycze.

1

Kiermasz Kartek Walentynkowch

Nasi szkolni ,,bankowcy" z VI a wykonali kartki walentynkowe i sprzedawali je w Walentynki. Zainteresowanie duże, a kasa się zapełniała.

0

Wiersz o oszczędzaniu

Konkurs literacki był przeznaczony dla uczniów kl IV-VI. Nasi uczniowie wykazali się wielkim talentem. Komisja w której skład wchodzili nauczyciele języka polskiego nagrodziła cztery prace. I miejsce - Daria Ziemińska, II miejsce - Adrian Żarnowski, II miejsce - Marcin Wroński, III miejsce Adria ...

1
1 2 następna ostatnia