11.11.2015

Z wizytą w naszym banku

O tym, jak...zwiedzaliśmy siedzibę PKO BP w Rzeszowie

 

1października 2015 roku uczestniczyliśmy w niezwykłej wycieczce. Pojechaliśmy do pobliskiego Rzeszowa, w którym przy ulicy 3 Maja 23 znajduje się I Oddział PKO BP. Ów bank obsługuje konta naszych SKO-wiczów.

Do banku zostaliśmy zaproszeni z okazji 80. rocznicy powstania SKO. Na miejscu zwiedziliśmy wystawę poświęconą historii SKO. Pracownicy banku oprowadzili nas po swej siedzibie. Zainicjowali wiele sytuacji, w których mogliśmy odgrywać rolę klientów, także tych najbogatszych. Poznaliśmy system elektronicznej obsługi klienta. Każdy z nas wie już, jak założyć konto "Junior".

Rzeszów przywitał nas piękną pogodą, dlatego mogliśmy w blasku słońca odpocząć przy rzeszowskiej fontannie multimedialnej. Słoneczne promienie zawiodły nas do kolejnej atrakcji Rzeszowa - do Rynku i podziemnej trasy turystycznej. W drodze do podziemi "spotkaliśmy" Tadeusza Nalepę - pochodzącego z Rzeszowa najsłynniejszego blusmana.

"Bankowa" wycieczka, będąca nagrodą za zaangażowanie w ubiegłoroczną działalność SKO w naszej szkole, zachwyciła wszystkich jej uczestników. Dzieki niej przybyło wielu nowych SKO-wiczów:-) 

      test

test    

                                                        test

                       test                                                        test

test test

 

20
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 16
  • 26
Komentarze