29.01.2023

❤⚽Sercem z Widzewem!⚽❤

29.01.2023r.

Jak skutecznie oszczędzać pieniądze? - Szkolne Blogi

To była doskonała promocja polskiej ekstraklasy piłkarskiej. Spotkanie Widzew - Pogoń Szczecin dostarczyło wielkich emocji. Podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia pokazali wielki hart ducha, dobre przygotowanie fizyczne i co chyba najważniejsze ogromne serce do walki. Łodzianinie trzykrotnie przegrywali w tym spotkaniu, a jednak trzy razy doprowadzali do wyrównania. Ostatniego gola zdobyli w... dziewiątej minucie doliczonego czasu gry. Piłkarze Pogoni schodzili wściekli z boiska, bo nie sądzili, że gospodarze zdołają jeszcze powalczyć o choćby punkt. A jednak, słowa uznania dla widzewiaków za determinację i walkę. Zawodnicy z al. Piłsudskiego udowodnili tezę, że nadzieja umiera ostatnia. Na pewno remis z Pogonią jest niezwykle cenny, ale nie ma wątpliwości, że widzewskiej szatni pojawi się spory niedosyt. Przecież nie wolno zapominać, że piłka po strzałach Ernesta Terpiłowskiego trafiła w słupek i poprzeczkę. Także kapitalne uderzenie Bartłomieja Pawłowskiego odbiło się od poprzeczki! Bez wątpienia cieszy skuteczność ofensywy, ale trzeba jeszcze solidnie popracować nad defensywą.

    Mecz był dobry, ale widać było,że Pogoń zdecydowanie lepiej sobie radziła. Lecz mimo wszystko Łodzianie wybronili się i wyrównali mecz 3:3 :))
 
         Cieszymy się bardzo i serdecznie gratulujemy chłopaki :)
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin LIVE. Relacja na żywo. Jaki wynik? - Przegląd  Sportowy Widzew - Pogoń: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo? | Sport  Radio ZET
 
5
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 1
  • 10
Komentarze