13.03.2022

Przygotuj się!

Do TESTU WIEDZY Z SKO!!

Zaplanuj swój udział w Teście wiedzy SKO

Poznaj najważniejsze informacje na temat tej inicjatywy oraz dowiedz się co zrobić, aby zostać Mistrzem wiedzy SKO.

Start Testu wiedzy SKO planowany jest na 20 kwietnia 2022 r. W teście będą mogły uczestniczyć wszystkie dzieci, które nie ukończyły 13 lat – bez względu na posiadanie konta SKO.

Biorąc udział w teście:
• wesprzesz swoją szkołę w staraniach o nagrodę w Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli (za dobry wynik osiągnięty w teście szkoła może otrzymać aż 20% punktów możliwych do zdobycia w Konkursie),
• zyskasz szansę na otrzymanie pamiątkowego dyplomu Mistrza wiedzy SKO.

Ponadto każdy rozwiązany Test, to dla Ciebie szansa na zdobycie wiedzy oraz utrwalenie wiadomości z dziedzin przydatnych w dorosłym życiu, np. ekologii, oszczędzania, zdrowego stylu życia, cyberbezpieczeństwa.

imgCo warto wiedzieć na temat testu?

1. Czas trwania testu
20 kwietnia 2022 r. – 20 maja 2022 r.
Po tej dacie również będzie można przystąpić do Testu, jednak jego wynik nie będzie uwzględniony w ramach Konkursu SKO.

Ważne: z przyczyn niezależnych, data uruchomienia testu może ulec zmianie, dlatego koniecznie zaglądaj na blog SKO. W tym miejscu będziemy publikowali najważniejsze informacje.

2. W jaki sposób przystąpić do testu?
Test przeprowadzony zostanie w formie elektronicznej, na specjalnej stronie internetowej. W wyjątkowych przypadkach (np. z powodu braku dostępu do urządzenia z internetem) będzie możliwe wykonanie testu w formie papierowej. O szczegółach poinformuje Cię Twój Nauczyciel-Opiekun SKO.

3. Gdzie szukać informacji, które pomogą w przygotowaniu do testu?
W przygotowaniu do testu pomoże Ci specjalnie przygotowany sylabus. Znajdziesz w nim zagadnienia, które mogą pojawić się w teście oraz wskazówki, gdzie szukać potrzebnych informacji. Dzięki niemu test będzie dla Ciebie przyjemny i przyniesie Ci dużo satysfakcji.

Sylabus - materiał do pobrania

4
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 13
  • 12
Komentarze