18.01.2013

Nasze szkolne jasełka i nie tylko :)

Jasełka to widowiska o Bożym Narodzeniu wzorowane na średniowiecznych misteriach franciszkańskich. W szkole wystawiamy Jasełka i zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania :) Również wyjazdy z kolędą i przedstawieniem „ W szopie betlejemskiej” weszły w tradycję naszej szkoły , dlatego zaraz po świętach pojawiamy się wśród pensjonariuszy NZOL „Ostoja” w Podemszczyźnie. Również dużo radości daje nam współpraca i wizyta w DPS Caritas w Lubaczowie. Współpracując z tymi placówkami kierujemy się mottem: „Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje, ale jeszcze ważniejsze jest serce, z jakim tej pomocy się udziela”. Spotkania są budujące i satysfakcjonujące, bo stanowimy balsam na samotność, chorobę, trudne chwile. Pragniemy przesłać nie tylko dobre słowa, drobne upominki, ale przede wszystkim ciepło i serdeczność. Nieraz są to wizyty trudne i bolesne, ale dają możliwość obcowania z cierpieniem, chorobą, bezradnością. Uczą wrażliwości, współczucia, tolerancji ...

j1

j2

j3

j4

j5

j6

j7

j8

j9

j10

j11

j12

j13

j14

j14

j15

j16

j18

j19

2
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 1
  • 2
Komentarze