16.04.2021

Konkurs pt. „Plakat promujący oszczędzanie w SKO”.

Na początku kwietnia rozstrzygnięto w naszej szkole konkursu na projekt plakatu reklamującego ideę oszczędzania. Konkurs skierowany był do uczniów naszej szkoły, którzy zapisani są i odkładają pieniążki do Szkolnej Kasy Oszczędności. Odbył się on – line ze względu na nauczanie zdalne. W konkursie wzięło udział ośmioro uczniów, którzy przygotowali plakaty dowolną techniką i wykazali się wielką kreatywnością. Spośród wszystkich prac wyłoniono troje laureatów oraz pięć wyróżnień I MIEJSCE – Breś Szymon II MIEJSCE – Czucha Daria III MIEJSCE – Krzych Arek WYRÓŻNIENIA – Pawlik Oliwia Głuszek Kami Nieckarz Sandra Tkaczyk Miłosz Polak Kacper Na uczestników konkursu w szkole czekają nagrody. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy. A uczniów naszej szkoły zachęcamy do oszczędzania pieniędzy w SKO.

 

imgimgimgimgimgimgimg

3
Dodaj Komentarz
 • 9
 • 3
 • 2
Komentarze
 • 100.78.xxx.xxx
  2021-05-05 14:42 | Temat: Oszczędzanie jest fajne !!! :)
  ODPOWIEDZ

  Złotówka do złotówki... :)

 • natala170
  natala170
  79.184.xxx.xxx
  2021-04-17 10:33 | Temat: PSP 32 Radom
  ODPOWIEDZ

  *.*´¨)`ღWITAM
  ღ♥ღ.¸.•´¸.•CIEPLUTKO ♥
  ________________¶¶¶¶¶¶
  __________¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶
  _____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶¶
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  ¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  _¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  ___ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ [█]¶¶¶¶¶
  ____¶¶¶¶¶ [█] ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  _____¶¶¶¶¶¶¶`▼´¶¶¶¶¶¶
  ______¶¶¶¶¶¶¶·♥·¶¶¶¶¶
  __¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤¶¶¶¶¶¶¤'¤'¤'¤'¤'¤'
  __¶¶¶¶¶'¤'¤'¤'¤'¤*'¤'¤'¤'¶¶¶¶¶¶
  ¶¶¶¶¶¶¶¶¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤'¤¶¶¶¶¶¶¶¶
  ¶¶____ ¶¶¶¶¶'¤'¤'¤'¤'¶¶¶¶¶____ ¶¶
  ¶¶_____ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶
  _¶¶___¶¶¶¶¶________¶¶¶¶___¶¶
  __¶¶¶¶¶¶¶¶___________¶¶¶¶¶¶
  Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

 • SKOBasznia
  SKOBasznia
  80.51.xxx.xxx
  2021-04-19 21:57 | Temat: Witamy
  ODPOWIEDZ

  Dziękujemy za miłe powitanie. I również życzymy wszystkiego co najlepsze.