1 2 3 następna ostatnia

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
2
Blog SKO

SKO 56 ŁÓDŹ

SKO 56 ŁÓDŹ

Witajcie! Bardzo nam miło gościć wśród blogowiczów. W roku szkolnym 2012/2013 przystępujemy do grona oszczędzających w SKO. Na blogu pojawią się informacje o naszych działaniach. Chcemy chwalić się osiągnięciami i prezentować najciekawsze wydarzenia z życia naszej szkoły. Będziemy wdzięczni za każde odwiedziny :-)

W INDIAŃSKIEJ WIOSCE

Wycieczka piątoklasistów

0

WYCIECZKA CZWARTOKLASISTÓW

O tym, jak zwiedzaliśmy Warszawę

1

KOLEJNY ETAP ZMIAN W NASZEJ SZKOLE

O tym, dlaczego lubimy Amerykę i Amerykanów ...

5

LEKCJA HISTORII

O tym, jak obchodziliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

4

W SZKOLNYM OGRODZIE.

O tym, jak korzystamy z pierwszych ciepłych dni...

6

CHRONIMY LASY

O tym, jak łączymy ekologię z przedsiębiorczością...

0
1 2 3 następna ostatnia