1

Kreatywnie z Lokatką
Zrób plakat zachęcający do blogowania
6
Blog SKO

ŚWIEBODZIŃSKA SIÓDEMKA

ŚWIEBODZIŃSKA SIÓDEMKA

Witajcie!!! Już jesteśmy!! Zaczynamy "zabawę w oszczędzanie"!! Jesteśmy najmniejszą szkołą podstawową w Świebodzinie, ale z pewnością najlepszą ;). Tworzymy zgrany zespół. Organizujemy wiele imprez i uroczystości i z przyjemnością będziemy dzielić się relacjami ze wszystkimi "skaowiczami". Zaglądajcie do nas i komentujcie!!! :)

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Bardzo wesoło obchodziliśmy ten szczególny dzień. Było bardzo dużo zabawy i śmiechu. Zresztą zobaczcie sami...:):):)

5

Lekcja na temat oszczędzania

Klasa IIb uczestniczyła w lekcji na temat oszczędzania zorganizowanej przez PKO BP Oddział w Świebodzinie. Zobaczcie jak sobie radzili i jakie były ich wrażenia.:):):)

4

Promujemy SKO!

W czasie zebrań z rodzicami, w szkole, przedstawiciel PKO BP przekazywał informacje na temat funkcjonowania SKO, udzielał wyczerpujących odpowiedzi oraz rozpowszechniał materiały informacyjne i promocyjne dla rodziców. Serdecznie dziękujemy panu Markowi za pomoc:):):)

14

Spotkanie z żołnierzem.

Z okazji obchodów Tygodnia Patriotycznego gościliśmy w szkole żołnierza Żandarmerii Wojskowej. Opowiedział nam o formacjach w Wojsku Polskim i pokazał umundurowanie. Przeprowadził z nami również musztrę. Uwierzcie, to naprawdę nie jest takie proste:):):) Ale daliśmy radę:):):)

21

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Dziś uczestniczyliśmy w akademii z okazji Święta Niepodległości, którą przygotowali uczniowie klas trzecich wraz z wychowawczyniami. Było bardzo uroczyście i wzruszająco. Śpiewaliśmy pieśni patriotyczne i słuchaliśmy o najważniejszych wydarzeniach w historii naszego kraju.

4

Ratujemy i uczymy ratować!

16 października 2015 r. w Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca już po raz trzeci wzięliśmy udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bicia rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo - oddechowej.

2

Odwiedziny w PKO BP

W ramach współpracy z PKO BP, klasa II B odwiedziła dziś Oddział banku w Świebodzinie. Uczniowie zwiedzili budynek, poznali pracujących tam ludzi oraz uczestniczyli w konkursach i w zajęciach promujących oszczędzanie.

3
1