1 2 następna ostatnia

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
10
Blog SKO

ŚWIEBODZIŃSKA SIÓDEMKA

ŚWIEBODZIŃSKA SIÓDEMKA

Witajcie!!! Już jesteśmy!! Zaczynamy "zabawę w oszczędzanie"!! Jesteśmy najmniejszą szkołą podstawową w Świebodzinie, ale z pewnością najlepszą ;). Tworzymy zgrany zespół. Organizujemy wiele imprez i uroczystości i z przyjemnością będziemy dzielić się relacjami ze wszystkimi "skaowiczami". Zaglądajcie do nas i komentujcie!!! :)

Bal Przebierańców:):)

Na koniec karnawału mięliśmy bal. Była świetna zabawa. Tańczyliśmy, braliśmy udział w różnych konkursach i zabawach. Było suuuuuper!!! A Nasze kostiumy... bajeczne! Zresztą zobaczcie sami......;););)

4

Akcja "Pączek":):)

W tłusty czwartek, jak tradycja nakazuje, wypada zjeść pączka. My zorganizowaliśmy w szkole sprzedaż pączków, a cały dochód przeznaczyliśmy na leczenie i rehabilitację naszego kolegi Cypriana. Tak więc połączyliśmy przyjemne z pożytecznym.:) Pychotka, palce lizać;);)

2

Jasełka w Przedszkolu nr 7

W ramach współpracy z Publicznym Przedszkolem nr 7 byliśmy na przedstawieniu Jasełek. Przedszkolaki spisały się znakomicie. Świetnie odegrały swoje role. Jak prawdziwi aktorzy:) Było bardzo pięknie i nastrojowo. Jeszcze raz dziękujemy bardzo za zaproszenie.

3

Jarmark Świąteczny

Na Jarmarku można było kupić ciastka, ciasta, kiełbaski, ciepłe napoje, a także ozdoby świąteczne oraz drobne upominki dla najbliższych. Cały dochód przeznaczony był dla naszego kolegi Cypriana oraz dla dzieci z najuboższych rodzin. Zebraliśmy ponad 2 tys. złotych. Dziękujemy wszystkim:):):)

4

Szlachetna Paczka

W tym roku podjęliśmy się przygotowaniem Paczki dla 9 osobowej rodziny. Cała społeczność szkoły przyłączyła się do akcji. Zebraliśmy żywność, środki czystości, odzież, a także słodycze oraz pieniądze. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Pomaganie jest super:):):)

2

Spotkanie z Mikołajem

Jak co roku, bo byliśmy grzeczni;) odwiedził nas Św. Mikołaj. Już od progu witał wszystkich w szkole uśmiechem, uściskiem dłoni, no i oczywiście cukierkami:):) W czasie przerw rozbrzmiewała muzyka, a piękne dekoracje wprowadziły wszystkich w cudowny świąteczny nastrój. Dziękujemy Mikołajowi:):):)

2

Andrzejkowa zabawa:)

W czasie imprezy wszyscy świetnie się bawiliśmy. Były wróżby, konkursy i tańce. Oczywiście nie obyło się bez słodkiego poczęstunku. Uwielbiamy tak spędzać czas w szkole;););)!

9

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Bardzo wesoło obchodziliśmy ten szczególny dzień. Było bardzo dużo zabawy i śmiechu. Zresztą zobaczcie sami...:):):)

5

Lekcja na temat oszczędzania

Klasa IIb uczestniczyła w lekcji na temat oszczędzania zorganizowanej przez PKO BP Oddział w Świebodzinie. Zobaczcie jak sobie radzili i jakie były ich wrażenia.:):):)

4

Promujemy SKO!

W czasie zebrań z rodzicami, w szkole, przedstawiciel PKO BP przekazywał informacje na temat funkcjonowania SKO, udzielał wyczerpujących odpowiedzi oraz rozpowszechniał materiały informacyjne i promocyjne dla rodziców. Serdecznie dziękujemy panu Markowi za pomoc:):):)

14
1 2 następna ostatnia