1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

ŚWIEBODZIŃSKA SIÓDEMKA

ŚWIEBODZIŃSKA SIÓDEMKA

Witajcie!!! Już jesteśmy!! Zaczynamy "zabawę w oszczędzanie"!! Jesteśmy najmniejszą szkołą podstawową w Świebodzinie, ale z pewnością najlepszą ;). Tworzymy zgrany zespół. Organizujemy wiele imprez i uroczystości i z przyjemnością będziemy dzielić się relacjami ze wszystkimi "skaowiczami". Zaglądajcie do nas i komentujcie!!! :)

Bal Przebierańców:):)

Na koniec karnawału mięliśmy bal. Była świetna zabawa. Tańczyliśmy, braliśmy udział w różnych konkursach i zabawach. Było suuuuuper!!! A Nasze kostiumy... bajeczne! Zresztą zobaczcie sami......;););)

4

Akcja "Pączek":):)

W tłusty czwartek, jak tradycja nakazuje, wypada zjeść pączka. My zorganizowaliśmy w szkole sprzedaż pączków, a cały dochód przeznaczyliśmy na leczenie i rehabilitację naszego kolegi Cypriana. Tak więc połączyliśmy przyjemne z pożytecznym.:) Pychotka, palce lizać;);)

2

Jasełka w Przedszkolu nr 7

W ramach współpracy z Publicznym Przedszkolem nr 7 byliśmy na przedstawieniu Jasełek. Przedszkolaki spisały się znakomicie. Świetnie odegrały swoje role. Jak prawdziwi aktorzy:) Było bardzo pięknie i nastrojowo. Jeszcze raz dziękujemy bardzo za zaproszenie.

3

Jarmark Świąteczny

Na Jarmarku można było kupić ciastka, ciasta, kiełbaski, ciepłe napoje, a także ozdoby świąteczne oraz drobne upominki dla najbliższych. Cały dochód przeznaczony był dla naszego kolegi Cypriana oraz dla dzieci z najuboższych rodzin. Zebraliśmy ponad 2 tys. złotych. Dziękujemy wszystkim:):):)

4

Szlachetna Paczka

W tym roku podjęliśmy się przygotowaniem Paczki dla 9 osobowej rodziny. Cała społeczność szkoły przyłączyła się do akcji. Zebraliśmy żywność, środki czystości, odzież, a także słodycze oraz pieniądze. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Pomaganie jest super:):):)

2

Spotkanie z Mikołajem

Jak co roku, bo byliśmy grzeczni;) odwiedził nas Św. Mikołaj. Już od progu witał wszystkich w szkole uśmiechem, uściskiem dłoni, no i oczywiście cukierkami:):) W czasie przerw rozbrzmiewała muzyka, a piękne dekoracje wprowadziły wszystkich w cudowny świąteczny nastrój. Dziękujemy Mikołajowi:):):)

2

Andrzejkowa zabawa:)

W czasie imprezy wszyscy świetnie się bawiliśmy. Były wróżby, konkursy i tańce. Oczywiście nie obyło się bez słodkiego poczęstunku. Uwielbiamy tak spędzać czas w szkole;););)!

9

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Bardzo wesoło obchodziliśmy ten szczególny dzień. Było bardzo dużo zabawy i śmiechu. Zresztą zobaczcie sami...:):):)

5

Lekcja na temat oszczędzania

Klasa IIb uczestniczyła w lekcji na temat oszczędzania zorganizowanej przez PKO BP Oddział w Świebodzinie. Zobaczcie jak sobie radzili i jakie były ich wrażenia.:):):)

4

Promujemy SKO!

W czasie zebrań z rodzicami, w szkole, przedstawiciel PKO BP przekazywał informacje na temat funkcjonowania SKO, udzielał wyczerpujących odpowiedzi oraz rozpowszechniał materiały informacyjne i promocyjne dla rodziców. Serdecznie dziękujemy panu Markowi za pomoc:):):)

14
1 2 następna ostatnia