15.09.2019

5 PKO Bieg Charytatywny

5. PKO Bieg Charytatywny w Słupsku.

Dwie drużyny Nauczycieli, dwie drużyny Rodziców, jedna drużyna starszych Uczniów oraz młodsi Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w biegach sztafetowych na bieżni stadionu 650-lecia przy ul. Madalińskiego.
Biegi trwały godzinę. 🏃‍♀️🏃‍
Teraz fundacja PKO przeliczy te okrążenia i przeznaczy pulę pieniędzy na edukację dla podopiecznych ze słupskich domów dziecka.
V PKO Bieg Charytatywny odbywał się równolegle na 12 stadionach w całej Polsce.
Po sztafetach dorosłych i młodzieży od lat 14 odbyły się biegi dzieci a wcześniej runda honorowa wszystkich zawodników, w której udział wzięła Krystyna Danilecka-Wojewódzka Prezydent Miasta Słupska.
Gratulujemy wszystkim Reprezentatom naszej Szkoły.👏💪🏃🏾‍♂️🏃‍♀️🏆🎖

Więcej o biegu na stronie https://gp24.pl/5-pko-bieg-charytatywny-w-slupsku-wideo-zdjecia/ar/c2-14422629 

Obraz może zawierać: 26 osób, uśmiechnięci ludzie, butyObraz może zawierać: 22 osoby, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrzObraz może zawierać: 15 osób, uśmiechnięci ludzieObraz może zawierać: 1 osoba, boisko do koszykówki, niebo i na zewnątrzObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na zewnątrzObraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrzObraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, ludzie stoją, na zewnątrz i tekst

15
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 4
  • 13
Komentarze