1

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
30
Blog SKO

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze

Wdzięczność

Dzień Babci i Dziadka. W dniu dzisiejszym uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły z wielką radością powitali Dostojnych Gości.

5

Władcy na banknotach polskich.

W dniu dzisiejszym uczniowie od klasy III do VI otrzymali krótkie zadanie polegające na przyporządkowaniu władcy do nominału banknotu.

3

Spotkanie z Mikołajem.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich blogowiczów. Zdam krótką relację ze spotkania z bardzo oczekiwanym Gościem od samego rana.

2

Pamiętamy! Dobro powraca.

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Caritas przeprowadzili akcję na rzecz hospicum dla dzieci "Bursztynowa Przystań" z Gdyni.

0

Przedstawienie

Hej, hej! Serdecznie witam, po dłuższym czasie nieobecności. Pragnę podzielić się tym , co działo się w ostatnim czasie w naszej szkole w kwestii oszczędzania.

1

Oszczędzam na...

W dniu dzisiejszym uczennice z klasy szóstej przeprowadziły wywiad. Wybranych respondentów zapytały: "Gdybym miał dużo pieniędzy, to... " Zapraszam do przeczytania dalszej treści, a będziecie wiedzieli o czym myślą uczniowie naszej szkoły.

0

Powitanie

W imieniu opiekuna SKO pragnę pozdrowić i powitać wszystkich zaangażowanych w proces oszczędzania. Społeczność uczniowska naszej szkoły pragnie dołączyć do blogowiczów i pokazać życie naszej szkoły oraz wszystkie działania związane z SKO. Liczymy na wsparcie.

1
1