23.06.2026
Wycieczka rowerowa!
W środę, 17 czerwca,
uczniowie klas siódmych
wybrali się na wycieczkę rowerową,
łączącą aktywność fizyczną z integracją.
Pierwszym punktem wyprawy był pumptrack nad Zalewem Borki.
To tam siódmoklasiści mogli przetestować swoje rowerowe umiejętności,
pokonując liczne zakręty i wzniesienia.
Po intensywnym treningu przyszedł czas
na zasłużony odpoczynek w Muzeum Wsi Radomskiej,
gdzie odbyło się ognisko.
Wspólne pieczenie kiełbasek
i rozmowy na świeżym powietrzu
były idealnym zwieńczeniem tego pełnego wrażeń dnia.
Więcej na stronie:
https://www.facebook.com/people/Publiczna-Szko%C5%82a-Podstawowa-Nr-22-z-OddzIntegrw-Radomiu/61565022215443/
1
1

Super wyprawa!