23.06.2026

Wycieczka rowerowa!

W środę, 17 czerwca,

uczniowie klas siódmych

wybrali się na wycieczkę rowerową,

łączącą aktywność fizyczną z integracją.

Pierwszym punktem wyprawy był pumptrack nad Zalewem Borki.

To tam siódmoklasiści mogli przetestować swoje rowerowe umiejętności,

pokonując liczne zakręty i wzniesienia.

Po intensywnym treningu przyszedł czas

na zasłużony odpoczynek w Muzeum Wsi Radomskiej,

gdzie odbyło się ognisko.

Wspólne pieczenie kiełbasek

i rozmowy na świeżym powietrzu

były idealnym zwieńczeniem tego pełnego wrażeń dnia.

Więcej na stronie:

https://www.facebook.com/people/Publiczna-Szko%C5%82a-Podstawowa-Nr-22-z-OddzIntegrw-Radomiu/61565022215443/

1
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 0
  • 10
Komentarze