23.06.2026

Wycieczka!!!

Wycieczka klasy 1b
do NOEPARKU 
We wtorek uczniowie klasy 1b
spędzili niezapomniany dzień
w NOEPARKU w Skarżysku-Kamiennej.
Dzieci uczestniczyły w wyjątkowej ścieżce edukacyjnej,
odkrywając tajemnice czterech żywiołów:
Wody, Słońca, Wiatru i Ziemi,
a także odwiedziły malowniczy Eden – Rajski Ogród.
To był dzień pełen radości, zabawy, nauki
i wspólnych przygód na świeżym powietrzu.
Uśmiechy na twarzach dzieci oraz mnóstwo wspaniałych wrażeń sprawiły,
że wycieczka na długo pozostanie w naszej pamięci. 
 
 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia!
 
 
https://www.facebook.com/people/Publiczna-Szko%C5%82a-Podstawowa-Nr-22-z-OddzIntegrw-Radomiu/61565022215443/
1
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 7
  • 21
Komentarze