23.06.2026

Sukces naszych uczniów!

Konkurs Świetlik!!!

Sukces naszej uczennicy w Ogólnopolskim Konkursie „Świetlik”!
🏆🌿
10 marca 2026 r. odbyła się w naszej szkole 
XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych
„Świetlik”
dla uczniów klas 1–3.
W konkursie wzięło udział 15 członków
Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody z klas 1–3 :
6 uczniów z klasy 1a, 8 uczniów z klasy 1b oraz 1 uczennica z klasy 3b.
Uczestnicy zmierzyli się z testem
sprawdzającym wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych
i ścisłych oraz zagadnieniami związanymi
z doświadczeniami wykonywanymi samodzielnie w domu.
Z ogromną radością informujemy,
że
Weronika J.
z klasy 1a uzyskała 82% punktów
i zdobyła tytuł
Laureata II miejsca!
👏🎉
Serdecznie gratulujemy Weronice
tego wspaniałego osiągnięcia
oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie,
ciekawość świata i chęć rozwijania
swoich zainteresowań przyrodniczych.
🌱🔬
Życzymy kolejnych sukcesów
i już dziś zapraszamy
do udziału w następnej edycji konkursu
w przyszłym roku szkolnym!
 
https://www.facebook.com/people
/Publiczna-Szko%C5%82a-Podstawowa-Nr-22-z-OddzIntegrw-Radomiu
/61565022215443/ 💚
1
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 4
  • 6
Komentarze