23.06.2026
Czytanie na polanie!!!
18 czerwca 2026 roku
nasza szkoła włączyła się
w Międzynarodową Akcję
„Czytanie na Polanie”,
której celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży
w otoczeniu przyrody.
W akcji wzięło udział 14 klas 1-8.
Przybyli do nas w tym dniu specjalni goście:
panie Dagmara S. i Paulina S. z Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu
oraz pani Agnieszka P. z filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu,
jaki i dziadek jednego z uczniów z klasy 1a.
Przeczytali oni uczniom fragmenty wybranych książek
oraz swoich ulubionych lektur z dzieciństwa.
Dziękujemy wszystkim uczniom,
nauczycielom oraz paniom bibliotekarkom za zaangażowanie.
Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy promować modę na czytanie
i pokazać, że kontakt z książką
to wspaniała przygoda, która łączy pokolenia.
Do zobaczenia za rok
podczas kolejnej edycji akcji
„Czytanie na Polanie”!
/więcej na FB szkoły/
https://www.facebook.com/people/Publiczna-Szko%C5%82a-Podstawowa-Nr-22-z-OddzIntegrw-Radomiu/61565022215443/
1
1

Super akcja!!!!