23.04.2013

74. XVI Gminny Konkurs Kroszonkarski

W sobotę 16 marca w naszej szkole odbył się XVI Gminny Konkurs Kroszonkarski.

Naszą szkołę reprezentowali: Mariusz Bednorz, Vivien Klimek, Agata Mikos, Kamila Gajda, Julia Cholewa i Anna Pietrowska. Konkurs odbył się w 3 kategoriach wiekowych: kl 1-2, 3-4 i 5-6. Mieliśmy swoich reprezentantów w dwóch kategoriach. W obu kategoriach uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsca. W kategorii 3-4 I miejsce zdobyła Vivien Klimek, II miejsce Mariusz Bednorz. W kategorii 5-6 I miejsce zdobyły Kamila Gajda i Agata Mikos, II miejsca Julia Cholewa i Anna Pietrowska. W skład jury wchodziły twórczynie ludowe: Joanna Tomeczek, Karina Schmidt i Maria Książko. Podczas konkursu miał miejsce poczęstunek który ufundowała Tawerna Alba z Rozwadzy. Każdy z uczestników został nagrodzony. Oto kilka zdjęć :)

krogm2krogm7krogm1krogm4krogm5krogm3IMG_27331.JPG

 

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 1
  • 2