12.12.2012

65. Szlachetna paczka 2012 :)

Po raz drugi uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami, pracownikami i przyjaciółmi placówki zaangażowali się w ogólnopolską akcję charytatywną "Szlachetna Paczka" organizowaną przez Stowarzyszenie Wiosna.

Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. Dzięki życzliwości i zaangażowaniu zebraliśmy żywność,  ubrania, zabawki. Dzięki zebranym pieniążkom kupiliśmy odkurzacz. Udało nam się także spełnić marzenia dotyczące gwiazdkowych prezentów. Koordynatorem tej akcji w naszej szkole była pani Ilona Kolonko. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wielkie serce oraz poświęcony czas.

3eec8598c9.jpeg62.JPGb643cbf9a5.jpeg

1
Dodaj Komentarz
 • 0
 • 1
 • 2
Komentarze
 • SKOwDlugiem
  SKOwDlugiem
  217.97.xxx.xxx
  2012-12-21 16:48 | Temat: Życzenia
  ODPOWIEDZ

  Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was okazją do spędzenie miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości, a Nowy 2013 Rok będzie czasem spełnionych marzeń i nadziei.