12.12.2012

63. Do III razy sztuka :)

Dzisiejszy dzień był dla naszej szkoły bardzo ważny i uroczysty.

Uczniowie odebrali bowiem po raz trzeci nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w województwie opolskim w  XII edycji ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza" 2011r., organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM. Uroczystość swoją obecnością  zaszczycili : p. Teodozja Świderska – rzecznik prasowy Opolskiego Kuratorium Oświaty, wiceburmistrz Miasta Zdzieszowic - p. Sybila Zimerman, przewodnicząca Rady Miasta - p. Monika Kudla - Wąsik, sołtys Rozwadzy i radna - p. Rita Grądalska, przedstawiciele banku PKO BP w Krapkowicach oraz Rady Rodziców. Nasza szkoła zebrała w 2011 roku 2357,73 złotych. Pieniądze z akcji wspierają Domy Dziecka, zawodowe rodziny zastępcze a także rodzinne domy dziecka.  W trakcie uroczystości pokazano prezentację multimedialną, która obrazowała zbiórkę pieniędzy. Podsumowaniem uroczystości była inscenizacja przygotowana przez uczniów klasę VI pod tytułem "Chleb szczęścia". która mówiła jak ważna jest umiejętność dzielenia się z drugim człowiekiem.

a631386f25.jpegb6c50e805d.jpeg

0
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 1
  • 7