03.04.2012

48. XV Gminny Konkurs Kroszonkarski

W sobotę 24 marca w naszej szkole odbył się XV Gminny Konkurs Kroszonkarski.

Naszą szkołę reprezentowali: Mariusz Bednosz, Damian Sulik, Paulina Wawrzynek, Kinga Czwojdrak, Karolina Jon i Marcel Sojka. Konkurs odbył się w 3 kategoriach wiekowych: kl 1-2, 3-4 i 5-6. W każdej kategorii uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsca. W kategorii 1-2 I miejsce zdobył Mariusz Bednorz, III miejsce Damian Sulik. W kategorii 3-4 I miejsce zdobyła Paulina Wawrzynek. W kategorii 5-6 I miejsce zdobył Marcel Sojka, II miejsca Kinga Czwojdrak i Karolina Jon. W trakcie konkursu podczas obrad jury, w którego skład wchodziły twórczynie ludowe: Karina Schmidt, Maria Książko i Joanna Tomeczek, miał miejsce poczęstunek który ufundowała Tawerna Alba. SKO przy PSP Rozwadza było jednym ze sponsorów którzy ufundowali nagrody rzeczowe. Każdy z uczestników został nagrodzony.

 

gmina.jpeg

gmina1.jpeg

gmina2.jpeg

gmina3.jpeg

gmina4.jpeg

gmina5.jpeg

gmina6.jpeg

gmina8.jpeg

gmina7.jpeg

 

 

1
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 2
  • 1
Komentarze