14.04.2021

Zaproś rodzinę....

..do testu SKO!!!

img

Zaproś rodzinę i znajomych do udziału w „Teście wiedzy SKO”!

Przedsiębiorczość, oszczędzanie, ekologia, niemarnowanie żywności, zdrowe odżywianie, cyberbezpieczeństwo – jeśli Twoim bliskim wydaje się, że wiedzą wszystko w tych tematach zaproś ich do udziału w internetowym Teście!

Zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił w internetowym „Teście wiedzy SKO”. Każdy, bez względu naimg wiek oraz niezależnie od posiadania konta SKO może w nim uczestniczyć - nawet osoby dorosłe.

Link do testu będzie dostępny od 19 kwietnia 2021 br. na stronie internetowej PKO Banku Polskiego w zakładce „dla dzieci” oraz na platformie SzkolneBlogi.pl.
 
Jeśli jesteś uczniem szkoły, która uczestniczy w Teście, wystarczy, że podczas logowania na stronie testowej w polu „Kod szkoły” wpiszesz 3 cyfry otrzymane od Nauczyciela-Opiekuna SKO.
 
Twoi bliscy, np. rodzice, opiekunowie, rodzeństwo, aby uruchomić Test mogą skorzystać ze specjalnego kodu 000 (trzy zera). Ciekawe, kto z Was wykaże się lepszą znajomością zagadnień promowanych przez SKO? :-)
 
Pamiętaj, że do wyliczenia wyniku Twojej szkoły (uwzględnianego w „Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli”) liczyć się będą pozytywne rezultaty osiągnięte przez uczniów, którzy na dzień rozpoczęcia testu nie ukończyli 13. roku życia.
 
Ważne: test będzie można rozwiązać, korzystając z wielu popularnych przeglądarek z wyjątkiem przeglądarki Internet Explorer.

Dzięki udziałowi w Teście, każdy uczestnik ma szansę na wygraną i zdobycie dyplomu "Mistrza wiedzy SKO"!
 
O czym jeszcze warto wiedzieć? Test ma charakter edukacyjny i można rozwiązywać go wielokrotnie. Wystarczy za każdym razem wpisać nową nazwę użytkownika, a system wylosuje kolejne zestawy pytań. Im więcej razy rozwiążesz Test, tym więcej się nauczysz i zapamiętasz :-). A ta wiedza z pewnością przyda zarówno dziś, jak i w przyszłości!

Zaproś bliskich do udziału w wyjątkowym Teście, który uczy, sprawdza wiedzę, bawi oraz pozwala zdobyć dyplom „Mistrza wiedzy SKO”!
 
Powodzenia!
 
Lokatka i Hatetepes

1
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 1
  • 2
Komentarze