21.06.2021

Test wiedzy SKO..

...jeszcze aktywny!!!!

img

Zajrzyj do „Testu wiedzy SKO” jeszcze raz!

Jesteś pewien, że uzyskasz maksymalną liczbę punktów? Nie czekaj. Uruchom stronę www.pkobp.pl/test-sko/ i przekonaj się ile pamiętasz na tematy dotyczące między innymi: tworzenia bezpiecznych haseł w internecie, zdrowego odżywiania, sposobów na oszczędzanie: pieniędzy, wody, prądu.

Test możesz rozwiązywać wielokrotnie – nawet jeśli masz już swój dyplom „Mistrza wiedzy SKO”. Pamiętaj tylko, aby w polu logowania wpisać nową, niewykorzystywaną wcześniej nazwę użytkownika, a system wylosuje dla Ciebie pytania. W polu „kod szkoły” wpisz 000 (trzy zera) lub kod otrzymany wcześniej na potrzeby realizacji testu w ramach „Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli”.

Podejmij wyzwanie! Sprawdź, czy tym razem poradzisz sobie z pytaniami i zdobędziesz podobną liczbę punktów. Kto wie…może system wylosuje dla Ciebie zupełnie nowy zestaw, dzięki któremu nauczysz się więcej na tematy związane z oszczędzaniem, ekologią lub cyberbezpieczeństwem?

Spróbuj jeszcze raz i przekonaj się, czy, potrafisz prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania przeznaczone dla Twojej grupy wiekowej!

Kliknij: Tak, chcę jeszcze raz rozwiązać test :-)

img

Razem z Hatetepesem życzymy Ci wspaniałego wyniku oraz doskonałej zabawy. Koniecznie napisz w komentarzu, jak Ci poszło :-).

Lokatka i Hatetepes

 
2
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 3
  • 14
Komentarze