02.09.2022

Promujemy SKO...

... na świetlicy szkolnej.

imgimg

W ramach promocji SKO

powstała nowa gazetka informacyjna w świetlicy szkolnej,

która cieszyła się dużym zainteresowaniem

wśród przebywających w niej uczniów.

 

15
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 8
  • 12
Komentarze