01.02.2020

Ogłaszamy wyniki.....

...Ogólnopolskiego Konkursu "Nowa okładka książeczki SKO na 85- lecie SKO"

imgimg

img

Na nasz konkurs napłynęło bardzo dużo ładnych, kolorowych i ciekawych prac.

Komisja miała trudny wybór i przyznała więcej nagród niż zakładano w regulaminie.

img

Dnia 30 stycznia 2020 r. Komisja Konkursowa w składzie:

- Dyrektor Szkoły PSP w Natolinie - Pan Leszek Pożyczka

- Przedstawicielka Banku PKO BP - Pani Beata Oparcik

- nauczyciel plastyki - Pani Małgorzata Szpak

wyłoniła lauratów
Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

"Nowa książeczka SKO na 85 - lecie SKO"

img img

img img

A oto laureaci konkursu !!!!

Kategoria I

I miejsce - Iwona Skiba kl. II - Szkoła Podstawowa Czaszyn

Sonia Włodek kl. II d - PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu

Ksawery Pudzianowski kl. II a - PSP w Natolinie

Hanna Kobacka kl. III a - PSP w Natolinie

 

II miejsce - Nikola Lenarczyk kl. I - PSP w Michałowie

Małorzata Kośla kl. III b - PSP w Natolinie

Aleksandra Kurinka kl. II - Szkoła Podstawowa Czaszyn

Maja Chruśniak kl. III b - PSP W Natolinie

Liliana Wasiak kl. II d - PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu

 

III miejsce - Oskar Boczkowski kl. I - PSP w Michałowie

Zuzanna Kosela kl. II d - PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu

Franciszek Pajączkowski kl. I a - PSP w Natolinie

Nikola Skiba kl. I a - PSP w Natolinie

Wyróżnienia otrzymują:

Magdalena Torba kl. II - Szkoła Podstawowa Czaszyn

Jakub Głogowski, Hanna Grzegorzewska kl. II d - PSP nr 33
im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu

Adam Sobolewski kl. III a, Wojciech Fortuna kl. I a, Jakub Krawczyk kl. II a,

Emilia Chrząszcz kl. I b, Adrian Kutkiewicz kl. II a, Oliwier Stoga kl. I a,

Stanisław Dębski kl. I a, Julia Janik kl II a, Maja Deja kl. II a, Nikola Skrzyńska kl. I a,

Maja Grotek kl. II a, Zuzanna Kuba kl. III a, Patryk Motyka kl. II a, Ewa Trybuła kl. III a,

Klara Wilkowska kl. III a, Hanna Siek kl. II a, Kacper Janiszewski kl. I a - PSP w Natolinie

img

Kategoria II

I miejsce - Julia Pasowicz kl. V c - Szkoła Podstawowa nr 17

z Oddziałami integracyjymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie

 

II miejsce - Nadia Kubiak kl. IV - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dąbroszynie

Mikołaj Zieliński kl. IV a - PSP w Natolinie

 

III miejsce - Natalia Fortuna kl. VI b - PSP w Natolinie

Wyróżnienia otrzymują:

Oskar Filipiak kl. VI -Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dąbroszynie

Anna Kulikowska V c - Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami integracyjnymi
im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie

Zuzanna Boczkowska kl. V - PSP w Michałowie

Kinga Kozik kl. IV a - PSP w Natolinie

img

 

img

Dziękujemy za udział w naszym konkursie.

img

Gratulujemy laureatom konkursu i ich opiekunom,

i życzymy dalszych sukcesów!!

img

Dziękujemy Komisji Konkursowej,

a szczególnie Pani Beacie Oparcik za udział w pracach Komisji.

Dziękujemy Bankowi PKO BP za sponsorowanie nagród.

img

Pozdrawiamy gorąco wszystkich SKO - wiczów i blogujących.

Życzymy miłej niedzieli.

img

 

15
Dodaj Komentarz
  • 16
  • 8
  • 7
Komentarze