09.09.2020

Mamy pierwszwe wpłaty!

Brawo!!!

img

Mamy pierwsze wpłaty!!!

Klasa II a zaczęła oszczędzać!

img

 

SKO - to jest to!!!!!

img

10
Dodaj Komentarz
  • 22
  • 20
  • 3
Komentarze