23.04.2021

Czy brałeś już udział w....

...Teście Wiedzy SKO!!!

Czy Twoi bliscy rozwiązali już „Test wiedzy SKO”?

Zaproś rodzinę do rywalizacji na wiedzę!

„Test wiedzy SKO” trwa. Każdy – nawet osoba dorosła, np. Twoi dziadkowie, wujek, ciocia mogą sprawdzić, co wiedzą na temat finansów, ekologii, zdrowego stylu życia czy cyberbezpieczeństwa.

Zaproś rodzinę do rywalizacji. Zorganizuj rodzinny konkurs: kto z Twoich bliskich zdobędzie lepszy wynik :-). Ty również możesz w nim uczestniczyć, nawet jeśli masz już swój dyplom „Mistrza wiedzy SKO”. Wystarczy, że wpiszesz nową nazwę użytkownika, a system wylosuje dla Ciebie kolejny zestaw pytań.

Twoja rodzina (np. rodzice, opiekunowie, dziadkowie, rodzeństwo), aby uruchomić „Test wiedzy SKO” może skorzystać ze specjalnego kodu 000 (trzy zera).

Jeśli jesteś uczniem szkoły, która uczestniczy w Teście, wystarczy, że podczas logowania na stronie testowej w polu „Kod szkoły” wpiszesz 3 cyfry otrzymane od Nauczyciela-Opiekuna SKO.

imgAle to jeszcze nie wszystko! Do podobnej rywalizacji możesz również zaprosić koleżanki i kolegów ze szkoły czy podwórka. Również tych, którzy już zdobyli swoje dyplomy.

Każdy rozwiązany przez Ciebie i Twoich bliskich Test, to szansa na zdobycie wiedzy oraz utrwalenie wiadomości na tematy promowane przez SKO.
 
Ważne: Test można rozwiązać, korzystając z wielu popularnych przeglądarek z wyjątkiem przeglądarki Internet Explorer.

Podziel się wiedzą! Zaproś swoich bliskich do udziału w ogólnopolskim „Teście wiedzy SKO”! Daj znać w komentarzu jak się bawiliście, jak Wam poszło i kto okazał się najlepszy :-).

Uruchom Test

Powodzenia!
Lokatka i Hatetepes

 
5
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 9
  • 8
Komentarze