14.01.2015

XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

XXIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Uczniowie naszej szkoły oraz ich rodzice kwestowali pod kościołami w Biernatowie oraz w Przyłękach. W tym roku po raz drugi finał odbył się również w naszej szkole. Było głośno, wesoło i kolorowo.

wośp 2015b

Najpierw piękny występ jasełkowy, następnie budząca wiele emocji licytacja orkiestrowych fantów (które nota bene spływały do naszego sztabu do ostatniej chwili!), robótki ręczne - czyli wykonanie kolorowych wiatraczków, no i oczywiście cały czas - pyszne ciasta, ciasteczka i babeczki upieczone przez nasze niezawodne mamy i uczennice, kawka, herbatka oraz pierwszorzędne towarzystwo. Choć pogoda płatała nam figle, to na sam koniec udało się wypuścić symboliczne światełko do nieba - na szkolnym boisku czekało na wszystkich ognisko z pysznymi kiełbaskami.

wośp 2015 a

Nie po raz pierwszy okazało się też, że mieszkańcy naszych wiosek mają ogromne gorące serca. W wyniku zbiórki do puszek, sprzedaży ciast oraz licytacji udało nam się zebrać 1440,19 zł! Cała ta kwota trafiła oczywiście na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zostanie przeznaczona na zakup sprzętu ratującego życie dzieci i osób starszych.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wrzucili chociaż jeden grosik do orkiestrowych puszek oraz wzięli udział w szkolnym finale. Szczególne podziękowania kieruję do osób, które pomogły w przygotowaniu finału oraz sponsorowały fanty do licytacji. Są to:
p. Katarzyna Paszkiewicz
p. Wioletta Sikora
p. Jadwiga Steinke
p. Renata Grześ
p. Iwona Henriksen
p. Elżbieta Olczyk
p. Anna i Tadeusz Pielachowie
p. Inga Kowaluk
p. Zofia Kowaluk
p. Krzysztof Czarnecki
p. Anna Czarnecka
ks. Tomasz Styczeń
p. Julia Rajska
p. Joanna Szymczak
p. Krzysztof Osajda
p. Marek Sadowy
p. Agnieszka Tomelka
p. Katarzyna i Krzysztof Matkowscy
p. Iwona Kubacka
p. Magdalena Nikel
p. Jakub Ubycha
p. Grzegorz Wylegała
p. Józef Tomelka
p. Beata Krupska
p. Regina Szymczak
Piekarnia Rogalik
Tartak - Stolarnia Edward Derek
uczniowie biorący udział w jasełkach: Magda Śwital, Martyna Ziętek, Gabriel Krupski, Antoni Grześ, Maciej Grześ, Filip Śwital, Bartosz Matkowski, Szymon Kozak, Kamila Wawrzyniak, Karolina Osajda, Wiktoria Mieńko, Kinga Olszowiak, Paulina Drzewiecka, Patrycja Skrzypek
uczniowie klasy VI: Emilia Grześ, Tatiana Henriksen, Sławomir Olczyk, Cezary Osajda oraz Gabriela Sadowa.
wośp 2015c

wośp 2015

Serdecznie Dziękuję!

M. Wylegała

3
Dodaj Komentarz
 • 2
 • 4
 • 8
Komentarze
 • Donia
  Donia
  213.158.xxx.xxx
 • Donia
  Donia
  213.158.xxx.xxx
  2015-01-15 06:17 | Temat: SKO Kościelec
  ODPOWIEDZ

  Serdecznie pozdrawiamy i głosik zostawiamy z SKO Kościelec !!!!
  _-:¦:-_________◊________-:¦:-_
  (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯ )
  _-:¦:-_________◊________-:¦:-_
  (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯ )

 • brioszka
  brioszka
  178.36.xxx.xxx
  2015-01-14 22:14 | Temat: :)
  ODPOWIEDZ

  (¯`'*(¯`**.¸_¸.*'´¯`'*.¸☆'´¯)*'´¯)
  (★…☆ DOBRY WIECZÓR …★…★)
  (_¸.*(_¸.'☆´¯`'*.¸.*'´¯`'☆.¸_)'*¸_)
  --(_¸☆.´(_¸.*☆☆★*.¸_)`☆.¸_)
  Gdy wieczór zapada, ja do Was wpadam i pozdrowionka zostawiam:)