08.12.2014

Wyjątkowy dzień w naszej szkole

Dzisiaj w naszej szkole odbył się XIV Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Jak co roku, gościliśmy zawodników z zaprzyjaźnionych szkół i dzielnie walczyliśmy o puchary. O tym jednak będzie można przeczytać na stronie internetowej oraz fb naszej szkoły. W tym miejscu chcielibyśmy wspomnieć o akcji, jaką przy okazji Turnieju przeprowadziło SKO.

Uczennice V klasy - Paulina i Kinga - z niewielką pomocą pań Beaty, Reginy i Małgosi przygotowały furę popcornu i sprzedawały go przechadzając się po szkole. Chętnych do kupna prażonej kukurydzy nie brakowało. Uczniowie klas I-V, niczym w kinie, oglądali na wielkim ekranie film o Mikołaju i chrupali przygotowany przez nas popcorn. Nasz pomysł wzbudził również zainteresowanie zawodników biorących udział w Turnieju - chętnie kupowali popcorn i zajadali się nim w przerwach między rozgrywkami.

Pieniądze, które udało nam się zarobić wpłacimy na konto SKO i odkładamy na wycieczkę Grosików.

popcorn1

popcorn2

 

popcorn3

1
Dodaj Komentarz
 • 15
 • 14
 • 9
Komentarze
 • pani_jola
  pani_jola
  109.173.xxx.xxx
  2014-12-14 08:09 | Temat: ZS 1 Koło
  ODPOWIEDZ

  WITAM SERDECZNIE

           ڿ.      ڿ
          ڰۣڰۣڿ     ڰۣڰۣڿ
         ڰۣڿڰۣڿ   ڰۣڿڰۣڿ
        ڰۣڿڰۣڿڰۣڿ ڰۣڿڰۣڿڰۣڿ 
  ¯՟-.._„„~””¯՟՞¯՟՞¯՟՞¯՟՞՟՞´¯՟-.._„„¯՟-.._„„