03.01.2012

WOŚP w naszej szkole!

Już po raz kolejny nasza szkoła włącza się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Siedmioro naszych szkolnych wolontariuszy - Laura, Sandra, Ania R., Ania F., Piotrek, Krzysiu i Kuba M. - pod opieką pani Małgorzaty Wylegały zorganizowało "orkiestrowy kącik" na szkolnym korytarzu.Współpracując ze sztabem z Trzcianki skromny sztab z Przyłęk zorganizował zbiórkę fantów przeznaczonych na licytację, a także sprzedaż losów oraz zbiórkę pieniędzy.

W najbliższą niedzielę wielki finał. Wolontariuszy z Przyłęk będzie można spotkać nie tylko w Przyłękach i Biernatowie, ale również w Trzciance.

W ostatnich dniach zapraszamy do włączenia się w nasze działania i wrzucania "drobniaków" do orkiestrowych skarbonek!

0
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 0
  • 8