03.01.2015

Wkrótce Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

logo wośp

11 stycznia 2015 roku odbędzie się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku wolontariusze pod egidą Jurka Owsiaka będą zbierać pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów.

Nasza szkoła po raz kolejny będzie wspierać Wielką Orkiestrę. W niedzielę, 11 stycznia, wolontariusze SKO będą zbierać pieniądze pod naszymi kościołami - w Przyłękach i Biernatowie, a już o godz. 16.00 rozpocznie się wielki finał w szkole.

Podczas finału będzie można zobaczyć występy naszych uczniów oraz skosztować pysznego ciasta i wypić kawkę w miłym towarzystwie. Ponadto odbędzie się orkiestrowa licytacja fantów (jeśli ktoś z Was chciałby przekazać na licytację jakiś fant - można to jeszcze zrobić do piątku 9.11. w szkole zgłaszając się do p. Małgorzaty Wylegały). Na sam koniec (ok. godz. 18.00) zaplanowaliśmy tradycyjne światełko do nieba, tzn. ognisko z kiełbaskami.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przyjścia na Wielki Finał do Szkoły.

Oj, będzie się działo!

 

logowosp23

0
Dodaj Komentarz
  • 16
  • 23
  • 2