26.11.2014

listopad już prawie za nami....

Listopad dobiega końca, a u nas wciąż wiele się dzieje...:)

 

12 listopada uroczyście obchodziliśmy w szkole Święto Niepodległości. Poczet sztandarowy pojechał również dzień wcześniej na uroczystości gminne do Trzcianki.

 

Pani Ania Czarnecka właśnie zakończyła zbiórkę starych telefonów. Teraz pozostało nam czekać na ogłoszenie wyników - czy udało nam się zdobyć aparat fotograficzny?

Wiemy, że niektórzy z Was mają jeszcze stare telefony - przynieście je do szkoły, przechowamy je do przyszłorocznej zbiórki.

 

Pani Kasia Matkowska rozpoczęła natomiast nową (choć wszystkim dobrze znaną) akcję - Górę Grosza. W każdej klasi epojawiły się skarbonki na "groszaki". Zachęcamy do wrzucania do nich drobniaków - będą wsparciem dla rodzinnych domów dziecka.

 

Już niedługo andrzejki - z tej okazji Rada Rodziców zorganizowała w miniony weekend zabawę taneczną. Dochód oczywiście zostanie przeznaczony na cele szkolne, a póki co grzecznie sobie odpoczywa i procentuje na koncie "SKO-Rada Rodziców'.

Oczywiście, nasi uczniowie też będą mieli swoje andrzejki - już jutro o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich na dyskotekę organizowaną przez Samorząd Uczniowski!

 

 

PS. Nadal trwają zbiórki: makulatury, nakrętek, płyt CD, tonerów i kadridży, baterii. zachęcamy do udziału!

 

1
Dodaj Komentarz
  • 15
  • 20
  • 14
Komentarze