10.06.2015

Mamy nowe stroje galowe!

W piątek 12 czerwca 2015 pomiędzy godziną 15:00 – 17:00 w sali 14 obok sekretariatu, w budynku szkoły przy ul. Wojska Polskiego 8, czekać będą na Państwa  osoby z firmy szyjącej nam mundurki. Będzie można zamówić tam mundurki na przyszły rok szkolny. Prosimy o przybycie z dziećmi aby dokonać przymiarki. Dostawa zamówionych strojów będzie pod koniec sierpnia 2015.


mundurki.jpg

Jednocześnie przypominamy o zmianie wzoru stroju galowego od przyszłego roku szkolnego w Katolickich szkołach Niepublicznych w Pruszczu Gdańskim.

Obok graficzne przedstawienie obowiązujących strojów galowych od r.szk. 2015/2016 narysowane przez naszego nauczyciela plastyki – Panią Anię Marjak:
- dziewczęta – czarna wąska spódniczka, biała koszula taliowana z haftem z nazwą szkoły, fuler
- chłopcy – czarne spodnie garniturowe, biała koszula z haftem z nazwą szkoły, krawat.
Oczywiście stroje galowe np. marynarka lub sukienka z logo szkoły, zakupione w poprzednich latach, nadal obowiązują jako strój galowy, do czasu, aż uczeń z nich nie wyrośnie.
Stroje szkolne codzienne np. polo, t-shirt – pozostają bez zmian. Wszystkie są granatowe z haftem z nazwą szkoły. Do tego w stonowanych kolorach spodnie/spodenki krótkie za kolano/spódniczka za kolano.

W chłodniejsze dni można włożyć na koszulę granatowy polar z nazwą szkoły.

 

2
Dodaj Komentarz
  • 16
  • 11
  • 14
Komentarze