18.05.2011

VII dzień dobrych uczynków ! - akcja Fundacji ARKA

Obecny rok jest Europejskim Rokiem Wolontariatu, zachęcamy wszystkich młodych ludzi do czynienia dobra na rzecz innych ludzi, zwierząt oraz środowiska!

arka.png

 

19 maja 2011 Fundacja Ekologiczna ARKA, wraz  partnerami: Ligą Ochrony Przyrody i Związkiem Harcerstwa Polskiego oraz pod patronatem medialnym ngo.pl, magazynów „Cogito”, „Victor Gimnazjalista” i „Zielona Liga” oraz portalu edukacyjnego zielonalekcja.pl, organizuje VII Dzień Dobrych Uczynków. Jest on świętem społecznych, bezinteresownych działań. W związku z tym, że obecny rok jest Europejskim Rokiem Wolontariatu, zachęcamy wszystkich młodych ludzi do czynienia dobra na rzecz innych ludzi, zwierząt oraz środowiska!

 

plakat_arka_dlaziemi__2010.p75.jpg

araka1.jpg

Bio trzeciaki z tej okazji wykonały gazetkę. Zaproponowały, aby wykonać dyplom dla kolegi, koleżanki, rodziców za ich dobroć.Zachęcamy też wszystkich do prac w naszym szkolnym ogródku.

Kilka klas z naszej szkoły wybiera się jutro na festyn integracyjny "Zobacz uśmiech" do Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego nr1 w Elblągu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 5
  • 11