18.03.2011

Tradycyjny apel

Coroczna inauguracja działalności SKO

 

apel sko

26 października 2010 r.
odbył się w naszej szkole coroczny apel pod hasłem "Październik miesiącem oszczędzania". Goście nie zawiedli - odwiedzili nas pani inspektor Beata Mazurek  i zastępca dyrektora oddziału   Krzysztof Rajewski.

 

apelSKO035.jpg

Swoje pierwsze książeczki SKO otrzymali uczniowie klas pierwszych. Wcześniej jednak starsi koledzy w rymowanej formie wyjaśnili  im , co to jest oszczędzanie . A potem  wielkie wręczanie nagród

 

apel 1

apel sko

Puchary dla najbardziej oszczędnych trafiły do klasy IV b i IV c. Drobni ciułacze też otrzymali upominki w ekologicznych torbach.

Uczniowie z klasy III b przypomnieli wszystkim, że październik to także święto drzew, dlatego przygotowali przedstawienie "Kosmici w lesie."

apel sko

11.10 .2010r.
odbył się konkurs recytatorski SKO. Do koleżeńskiej rywalizacji stanęło dziesięciu świetnie przygotowanych uczestników. Wszyscy otrzymali upominki od opiekunek SKO. Niektórzy z nich wystąpili  także na apelu pod hasłem "Październik miesiącem oszczędzania". Oto oni: Monika Góralska i Angelika Więcławek z klasy II a, Sebastian Klucznik, Oliwia Sułek i Julia Wysocka z klasy II d; Bartosz Marszałek z klasy III b; Oliwia Szapańska, Natalia Milusz, Zuzanna Kierlandczyk i Patrycja Baranowska z klasy IVb.

 

frombork020.jpg

 

 

 

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 6
  • 1