18.03.2011

Niech Święto Drzew trwa cały rok !

My to hasło wcielamy w życie każdego dnia.W październiku uratowaliśmy 56 drzew.

 

drzzewo1

 

drzewo

BIO -  trzeciaki  na szlaku

 

drzewa

W tym roku, po raz trzeci, w październiku  ogłosiliśmy  WIELKĄ ZBIÓRKĘ MAKULATURY pod hasłem. "1 tona makulatury ratuje 17 drzew". Do udziału w akcji zaprosiliśmy mieszkańców osiedla Zawada, na którym mieści się nasza szkoła. Cieszymy się, że z każdym rokiem więcej sąsiadów przynosi do nas makulaturę. W tym roku oddając pełne kartony niejedna osoba pytała : Czy tylko w październiku można przynosić stare gazety? Ogłosiliśmy, że święto drzew trwa cały rok! 
Zebraliśmy 3210 kg makulatury!!!
RAZEM URATOWALIŚMY 56 DRZEW!!!!

Podliczyliśmy wszystkie kilogramy makulatury przyniesione przez naszych uczniów. Wyłoniliśmy makulaturowych mistrzów, w nagrodę zwycięskie klasy udały  się na warsztaty papieru czerpanego do Miejskiej Biblioteki w Elblągu.

 

DSC05103.JPG

1
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 7
  • 2
Komentarze