02.04.2014

Nasze cheerleaderki najlepsze na mistrzostwach Polski

Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders powołał nasze dziewczęta do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Cheerleaders, które odbędą się 5-6 lipca w Manchesterze w Wielkiej Brytanii.

 

W dniach 15-16 marca 2014 r. w Łochowie odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Do turnieju zgłosiły się 33 zespoły, które przyjechały m.in. z Warszawy, Krakowa, Wałcza, Elbląga, Płocka, Chojnic i Trójmiasta. W sumie wystąpiło 363 tancerzy i tancerek, którzy rywalizowali w dwóch sekcjach tanecznych (Pom-Dance i Cheer-Dance) i trzech kategoriach wiekowych: junior młodszy, junior i senior. Zawodników oceniała komisja sędziowska, w której zasiedli sędziowie Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, z jego prezesem Bartoszem Penkalą na czele.

 

Elbląskie drużyny rywalizowaly w dywizji Pom Dance i wróciły z mistrzostw z 3 złotymi i 2 srebrnymi medalami!

Duet- Daria Borkowska i Nikola Różańska – uczennice naszej szkoły klasa 6 zdobyły złoto i Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders powołał nasze dziewczęta do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Cheerleaders, które odbędą się 5-6 lipca w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Dziewczęta grupowo będą reprezentowały Polskę w kategorii pom dance junior młodszy.